SME NAJMODERNEJŠOU MATERSKOU ŠKOLOU NA VÝCHODNOM SLOVENSKU


S potešením oznamujeme, že od januára pribudlo do našej už aj tak pestrej palety nová aktivita: " Biblické minúty v škôlke".

Keďže je o nás známe, že sme cirkevná škôlka, považujeme za dôležité, aby sa naše deti zoznámili s Bibliou čo najskôr. Aktivity sa začali s poznávaním Starozákonných príbehov pre deti, veľmi pútavým spôsobom, pomocou audio knihy. Deti ležia na koberci, relaxujú so zatvorenými očami a predstavujú si to, čo počujú. Keď sa príbeh skončí, porozprávame sa o deji a potom ho interaktívným spôsobom zdramatizujeme. Touto metódou rozvíjame ich kreatívne myslenie, predstavivosť, uvoľňujeme napätie, ktoré sa v deťoch hromadí, ovplyvňujeme ich emocionálny vývoj, formujeme ich osobnosť, rozširujeme slovnú zásobu, udržiavame pozornosť, učíme ich sústrediť sa.

Rozprávanie rozvíja hodnoty v svetonázore dieťaťa a v neposlednom rade pomáha pochopiť príčinné súvislosti.


Kresťanská výchova, profesionálny vzdelávací plán, zábavné hry, kurzy cudzieho jazyka, vonkajšie ihrisko, telocvičňa, bazén, sauna, aromaterapia, soľná miestnosť, rôzne programy ...

Vaše dieťa sa bude tešiť, že chodí každé ráno do našej materskej školy!S radosťou zverejňujeme fotografie dvoch pani učiteliek a pani kuchárky, ktorá je zodpovedná za pochúťky, ktoré sa pripravujú v kuchyni.

Prosíme o požehnanie nášho Pána za ich prácu a prajeme im veľa úspechov!

Aneta Kecskésová - riaditeľka       Dóra Tóthová - učiteľka                              Hajnalka Vargová - kuchárka

Asistenti:


Nikoleta Hegyesová

                                                                                       Iveta Rapáčová


MATERSKÁ ŠKOLA POSKYTUJE DOPRAVU DETÍ DO MATERSKEJ ŠKÔLKY A DOMOV Z OKOLIA VEĽKÝCH KAPUŠIAN S VLASTNÝM MINIBUSOM!


AK NECHCETE VYUŽÍVAŤ SLUŽBY BIOSAUNY, BAZÉNU A SOĽNEJ IZBY V PLNEJ MIERE AKCEPTUJEME, NAKOĽKO TIETO SLUŽBY SÚ BEZPLATNÉ A VOĽNE VYUŽITEĽNÉ.

VYJADRENIE LEKÁROV O PRIAZNIVOM ÚČINKU SOĽNEJ TERAPIE MÔŽETE STIAHNUŤ TU!!!

Výchova a vzdelávanie v kresťanskom duchu

Sme jednou z mála materských škôl, ktoré kladú nielen veľký dôraz na vzdelávanie, ale tiež považujú výchovu svojich detí za minimálne rovnako dôležitú misiu, a to všetko v kresťanskom duchu.


Hravé učenie sa

Hravý prístup je najlepším učiteľom. Hravé učenie pomáha vášmu dieťaťu ľahšie prekonávať prekážky, vďaka hre budú oveľa ľahšie vnímať nové poznatky.

Športové aktivity

Pohyb, hodnota športu hrá zásadnú úlohu v užitočnom a hodnotnom trávení voľného času, pri udržiavaní zdravia, pri výchove k zdravému životnému štýl.


NAŠA ADRESA


CIRKEVNÁ MATERSKÁ ŠKOLA SV.EFRÉMA S VJM

VEĽKÉ SLEMENCE

HLAVNÁ 125

SK - 076 77 VEĽKÉ SLEMENCE
sv.efraim@gmail.com

Zavolaj nám

+421 911 707 925